Identyfikacja wizualna firmy czy marki to jeden z najważniejszych elementów strategii marketingowej. Poniżej zaledwie kilka przykładów przygotowanych przez naszych partnerów.
Wybierzcie styl, który najbardziej Wam odpowiada i dajcie znać, jakie projekty Was interesują. Nasz zestaw podstawowy, ten w ramach projektu logo obejmuje również projekt szablonu wizytówek oraz papieru firmowego.
W ramach pakietu rozszerzonego dorzucamy do tego, do wyboru, projekt identyfikacji wizualnej pojazdów firmowych lub szablon wydawnictw/ulotek reklamowych.
Pakiet otwarty oznacza naszą gotowość do zaprojektowania dowolnych elementów identyfikacji wizualnej, dostosowanych do potrzeb i wymagań klienta. Są to na przykład tablice i bannery reklamowe, projekty reklam w sieci i/lub w prasie, elementy identyfikacji oraz ubrania pracowników, wystrój wnętrz firmowych i sklepów.

przykłady identyfikacji wizualnej

Kreując identyfikację wizualną firmy lub marki, należy przede wszystkim unikać wprowadzania w błąd potencjalnych klientów. Należy stworzyć taką kompozycję, które niekoniecznie odzwierciedla Twoje gusta, choć lepiej, aby Ci się podobała. Najważniejsze, to aby dostosować projekt do gustów i oczekiwań twoich klientów docelowych, a jednocześnie przekonać ich o szczególnej wartości Twojej oferty.
Wspólnie z naszymi partnerami, specjalistami w zakresie marketingu oraz grafiki komputerowej potrafimy znacząco wspomóc Cię w tym procesie.
Nasze zaangażowanie to jednak tylko propozycja. Znajdziesz tutaj przykłady identyfikacji wizualnej jakie przygotowali graficy, którzy zdecydowali się na współpracę z nami. Publikujemy tutaj dane kontaktowe każdego z nich. Możesz zatem kontaktować się i współpracować z nimi zupełnie bez naszego pośrednictwa. Jeśli dokonasz takiego wyboru, również będziemy szczęśliwi!

więcej przykładów identyfikacji wizualnej