identyfikacja wizualna, marka

tożsamość wizualna

Identyfikacja wizualna to jeden z ważniejszych elementów niezbędnych do zbudowania marki. Zarówno firmy, jak produktu. Jej zadaniem to przekaz dla odbiorców informujący o misji, wartościach i korzyściach płynących z danej marki. Służą temu różnorodne środki wizualne.

marka

Pojęcie marki obejmuje elementy tak materialne, jak i niematerialne. Kształtują one doświadczenia odbiorców mających kontakt z Twoją firmą lub produktem.

pakiety

podstawowy

Podstawowy pakiet identyfikacji wizualnej kosztuje u nas 720,- zł netto. Obejmuje on projekt logo wraz z profesjonalnym opisem (informacje o kolorach, czcionce itp.). Ponadto wykonujemy projekt firmowych wizytówek oraz papieru listowego.

Rozszerzony

Ta wersja kosztuje dodatkowo 1000,- zł netto. Jest to projekt projekt identyfikacji wizualnej pojazdów firmowych i projekt szaty graficznej dwóch dowolnych wydawnictwa, np. broszury i katalogu lub ulotek reklamowych.

otwarty

Chętnie zaprojektujemy dowolne elementy wizualne służące budowaniu Twojej marki. Mogą to być rozmaite gadżety marketingowe, tablice i banery informacyjne i reklamowe. Projektujemy także ubrania oraz identyfikatory pracowników, wystrój wnętrz sklepów i innych obiektów firmowych. Cena takiego pakietu kalkulowana jest w oparciu o konkretne zamówienie.